Cikls “Es. Komanda. Kā Motivēt? Kā Mainīt?”

Cikls “Es. Komanda. Kā Motivēt? Kā Mainīt?”

Kārļa Apkalna lekciju cikls sākot ar 15.aprīli, Birojnīcā, Berga bazārā

Mēs esam saprātīgi, zinoši un pieredzējuši. Mēs zinām, kā sasniegt mērķus, virzīties attīstībā, uzlabot dzīves kvalitāti! Kā? Vajadzētu darīt to un to, un vēl šito. Vai arī – nevajadzētu rīkoties šādi, uzvesties tā vai atļauties šo. Bet… Cilvēks esot vājš un šo cilvēcības aspektu mēs diemžēl apliecinām biežāk, nekā saprātu, zināšanas vai pieredzi.

Skaidrojot savu kļūdu iemeslus, vairākums ļaužu atbildību noveļ uz “neveiksmīgiem apstākļiem”, “sliktiem priekšniekiem” vai ne mazāk “sliktiem padotajiem”. Retāk atzīstam, ka kļūda varēja nenotikt, ja paši būtu labāk izpratuši savu personīgo un komandas motivāciju.

Cikls “Es. Komanda. Kā Motivēt? Kā mainīt?” skatīs sadzīvē, biznesa un vadības praksē aktuālākos motivācijas modeļus un mehānismus, kuri ļauj:
–       precīzāk izprast sevi un apkārtējos;
–       kļūt efektīvākiem pašiem un precīzāk virzīt kolēģu komandas.

1. un 2. lekcija – Attīstības motivācija

2014. gada 15. aprīlī, plkst. 19.15, Birojnīcā, Berga bazārā
Kā formulēt un izvēlēties mērķus? Kādas sekas ir pārprastiem mērķiem? Kopš bērnības zinām, ka “svarīgākais dzīvē ir mērķus sasniegt”. Vai tā tiešām ir? Kā atrast ideālo nodarbošanos, kura mūs darītu laimīgus un piepildītus?

3. un 4. lekcija – Pārmaiņu virzīšana

2014. gada 22. aprīlī, plkst. 19.15, Birojnīcā, Berga bazārā
Ikdienā cilvēks ir pieraduma kalps, bet attīstība nozīmē pārmaiņas. Kur/kad/kā piespiest sevi izkāpt no komforta zonas un kļūt labākam? Kad notiek pārmaiņas? Kā apkārtējie un paši (ne-)pieņemam pārmaiņas?

5. un 6. lekcija – Vadības dilemmas

2014. gada 29. aprīlī, plkst. 19.15, Birojnīcā, Berga bazārā
Kādi ir komandas attīstības posmi un atskaites punkti? Ko un kā organizācijās mērīt? Kā ieraudzīt savu darbību jēgu? Kā organizācijā saglabāt iekšējo līdzsvaru? Kā uzkrāt pieredzi, attīstīt indivīdus un organizāciju? Kādas ir būtiskākās vadītāja lomas komandā?

Pieteikties kursam

Par lektoru:

Akadēmisko darbu un biznesa konsultāciju praksi papildinot ar radošā vidē gūtām spējām, Kārlis Apkalns veido seminārus, kuri izaicina pierasto un liek ikdienišķās norisēs saskatīt dziļāku jēgu.

Specializējas vadības, līderības, komunikācijas un pārdošanas tēmās.

Jautrākā replika pēc semināra: “Šis džeks arī par 95 markas benzīnu varētu stāstīt interesanti.” Siltākais kompliments: “Šīs stundas man lika domāt.”

Kārlis par savām lekcijām: “Mūsu sabiedrība novērtē darīšanu (habilis), nevis domāšanu (sapiens). Atminoties, ka habilis bija divus attīstības periodus pirms sapiens, uzrunāt domāšanu man šķiet svētīgs darbs cilvēku virzīšanā uz priekšu.”

Karlis

Website:

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *