#PiedzivojumuStasti N.8 – Āfrikas Piedzīvojumu Stāsti

#PiedzivojumuStasti N.8 – Āfrikas Piedzīvojumu Stāsti

Latvieši ir apceļojuši Eiropu. Daudzi ir pabijuši Amerikā. Uz Austrāliju ir dārgas biļetes, bet arī par šo kontinentu mums ir kaut aptuvens priekšstats. Cik skaidrs ir latviešu priekšstats par Āfriku? Un nevis priekšstats no TV pārraidēm vai safari tūrisma brauciena, bet no pieredzes uzturoties un dzīvojot vietējā sabiedrībā?

5.septembrī – #PiedzivojumuStasti Nr.8 – ĀFRIKĀ PIEDZĪVOTAIS

Kas ir #PiedzivojumuStasti?
#PiedzivojumuStasti ir privāta iniciatīva interesantiem cilvēkiem dalīties ar ārpus ikdienišķā esošām pieredzēm un atziņām, kuras šīs pieredzes nesušas.

Šobrīd dalību #PiedzivojumuStasti Nr.8 ir apliecinājuši:

Rinalds Dombrovskis

Vietējais vicina rokas.  Varbūt nāk kauties, bet varbūt viņu kultūrā to uzskata par mierīgu sarunāšanos. Uzspridzināts tirdzniecības centrs. Nelien nepareizā laikā un vietā, jo citādi valstij nav ne vainas! Rinalda stāsts ir balstīts uz 10 gadu pieredzi 20 Āfrikas valstīs.

Mīti un patiesība. Iespējas, Briesmas, Kultūra, Bizness.

Irēna Frīdenšteina

Irēna pārsteidz. Viņa pārsteidz atkal un atkal. Izmantojot tikai pašas apkopotu, lielā mērā internetā pieejamu informāciju viņa māk atrast vairumam nezināmas un pat nedzirdētas vietas un kultūras. Piedevām – viņa to dara izmantojot ierobežotus, katram “vidējam latvietim” pieejamus finanšu līdzekļus. Šajos #PiedzivojumuStasti – Irēnas stāsts par Kenijā, Ugandā, Tanzānijā, Zanzibārā piedzīvoto.

Smalkā meitene skarbajā kontinentā

Timurs Tomsons

Caur sabiedrisko organizāciju GLEN Latvija Timuram bija iespēja trīs mēnešus rūpēties par sabiedrības integrācijas jautājumiem Kamerūnā. Ko šajā laikā Timurs ieraudzījis un sapratis? Kā tas sakrīt vai atšķiras no tā, kas ikdienā notiek mums apkārt Latvijā?

Kamerūnas kods. Baltā eiropieša atklājumi un pārdomas

Inese Vaivare

Āfrika ir ļoti dažāda un sniedz atšķirīgus iespaidus. Ierasties Tunisijā trīs dienas pēc apšaudes pie Bardo muzeja, kur gāja bojā 20 tūristi… Ierasties Dienvidāfrikā 25 gadus pēc traumatiskās aparteīda sistēmas beigām… Klātienē iepazīt ienākumu nevienlīdzību vienā no nabadzīgākajām valstīm pasaulē – Etiopijā… Ko šīs pieredzes atklāj ne vien par Āfriku, bet, izrādās, arī par mums pašiem?

Trīs dažādas Āfrikas

Klātienes līdzdalība – ar personīgiem ielūgumiem.

Pasākuma mirkļbirka/hashtag sociālajos tīklos: #PiedzivojumuStasti

Karlis

Website:

One comment

Agnese

Iesaku ka runātāju Zani Laimiņi! Nodzīvoju Āfrika, precīzāk Sjersleone gandrīz gadu. Strādajusi vairākos uzņēmumos, no kuriem vienu pati nodibinājusi. Piedalījusies arī žiguļu ekspedīcija pa Āfriku. Ja nepieciešami kontakti, ziņojiet! 😉

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *