#PiedzivojumuStasti Nr.13 – Hobijs kā piedzīvojums

#PiedzivojumuStasti Nr.13 – Hobijs kā piedzīvojums

Piedzīvojumi mēdz būt dažādi. Ceļojums. Sasniegums. Notikums.
Piedzīvojumus sagādā arī hobiji, sevišķi, ja tie ir netradicionāli, reti, pārsteidzoši.

Pirmā Everestā uzkāpusī Baltijas alpīniste. Gar Latvijas jūras robežu nolidojis paraplanierists. Nažu cīņu entuziasts. Pasaules kausa ieguvējs kamanu suņu sportā.

Hobiju iedvesmoti #PiedzivojumuStasti

Olga Kotova
… fascinē. Aviācijas apmācību organizācijas dibinātāja. Sertificēta jahtu kapteine. Pirmā sieviete Baltijā, kura uzkāpusi Everestā. Un vienlaikus – šarmējoša lēdija.

Ko iemāca Kalns? Kā attīstās un mainās motivācija kāpt kalnos? Kā “kalna atziņas” var izmantot cilvēku un komandu attīstībā? Kas ir grūtāk nekā sagatavoties Everestam?

Jānis Elsts
… lido. Burtiski. Viņš nodarbojas ar paraplanierismu un šajā vasarā bija daļa no komandas, kura, #Latvijai100 par godu, nolidoja gar visu Latvijas jūras robežas līniju.

Kāpēc lidot? Kāpēc lidot ar paraplanieri? Ko prasa šis hobijs? Kāpēc lidot ap Latvijas robežu un ko šis gaisa ceļojums atklāja?

Jurģis Liepnieks
… spēlējas. Spēlējas ar sabiedriskiem procesiem, ar organizācijām, ar idejām. Spēle ar apkārtējo vidi prasa arī spēju precīzi vadīt sevi. Jurģis to attīsta netradicionāli.

Kas noderīgs un īpašs ir eksotiskajās disciplīnās? Kam vajadzētu un kam nevajadzētu nodarboties ar cīņām? Kā attīstīt bērnus? Kā attīstīt sevi?

Mārtiņš Kristons
… ir pozitīvs. Varbūt tāpēc, ka viņš tiešām pazīst “cilvēka labākos draugus”. Un kā gan cilvēks var nebūt pozitīvs, ja Tev sētā katru dienu ir deviņi draugi?

Suņu pajūgi – tas ir hobijs vai sports? Kas nosaka rezultātu – saimnieks vai suns? Ko suņi iemāca par komandas veidošanu?

Pasākuma interneta tiešraidi nodrošinās JurmalaLIVE un Jānis Kravalis.

#PiedzivojumuStasti ir privāta iniciatīva interesantiem cilvēkiem dalīties ar ārpus ikdienišķā esošām pieredzēm un atziņām, kuras šīs pieredzes nesušas.

Pasākuma mirkļbirka sociālajos medijos: #PiedzivojumuStasti

Kā #PiedzivojumuStasti gājis iepriekš?

Nr.12 – Nodarbošanās kā piedzīvojums

Nr.11 – Biznesa modeļu piedzīvojumi

Nr.10 – Eksotisku profesiju piedzīvojumi

Karlis

Website:

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *